اضافه شدن خط خدماتی 30004934 جهت ارسال های غیر تبلیغاتی به سامانه پیامک مشترکین ۱۳۹۵/۵/۲۵

مشترک گرامی
با سلام و احترام

نظر به اهمیت Deliver شدن کامل به تمامی مخاطبین در خصوص پیامک هایی که با محتوا اطلاع رسانی هستند و با توجه به افزایش روز افزون افرادی که جلوی پیامک های تبلیغاتی خود را می بندند و همچنین سیاست گذاری جدید همراه اول که اعلام نموده فعلا خطوط را از حالت تبلیغاتی به خدماتی تبدیل نمی کند ، این شرکت بر آن شد تا جهت حل این مشکل برای آندسته از مشترکینی که موضوع تمام یا برخی از پیامک های آنها اطلاع رسانی (و نه تبلیغاتی) می باشد ، یکی از خطوط فعال خود را که قبلا به حالت خدماتی تبدیل شده است و امکان ارسال به 100% مخاطبین (حتی افرادی که در Black List هستند و جلوی SMS های تبلیغاتی از سرشماره 3000 و 5000 و ... خود را بسته اند) را دارد به عنوان خط عمومی در بین کاربران و زیر مجموعه های خود به شکل رایگان به اشتراک بگذارد تا مشترکین محترم بتوانند به راحتی ارسال های اطلاع رسانی خود را از این سر شماره انجام دهند. این خط ، 8 رقمی و با شماره 30004934 می باشد که قابلیت ارسال از آن در ماژول های ارسال موردی ، ارسال گروهی ، ارسال از Text ، ارسال از Excel و ... محیا می باشد و شما برای استفاده از آن می بایست ابتدا شرایط ذیل را مطالعه بفرمایید.

 شرایط و توافقنامه ارسال از خط اپراتور خدماتی ( قبل از ارسال مطالعه بفرمایید)

- تعرفه ارسال از این خط بیشتر از ارسال در حالت عادی می باشد. (200 ریال برای هر پیامک یک بخشی فارسی ) (برای مشاهده تعرفه خود به بخش "تعرفه ارسال" (دومین منو سمت راست سامانه) و یا صفحه "شارژ اعتبار" مراجعه بفرمایید )

- پیامک شما بر خلاف سایر بخش های سامانه ، در حالتی که از این خط استفاده بفرمایید ، بلافاصله ارسال نمی شود و ابتدا می بایست متن SMS شما توسط کارشناسان شرکت جهت حصول اطمینان از تبلیغاتی نبودن محتوا ، بررسی و سپس تایید گردد.

- رسیدگی به درخواست ها و تایید پیامک ها در روزهای کاری و غالبا در بازه زمانی 9 صبح تا 17 بعد از ظهر صورت می پذیرد ، لذا توصیه می گردد ارسال های خود را در این بازه انجام دهید.

- زمان تایید پیامک شما تابعی از وضعیت صف درخواست های مشابه در سیستم می باشد. البته این اطمینان به شما داده می شود که همکاران ما در اسرع وقت به درخواست ها رسیدگی خواهند کرد.

- در صورت عدم تایید متن پیامک ، هزینه کسر شده بابت ارسال به شکل اتوماتیک به اعتبار شما برمی گردد.

- این خط قابلیت دریافت پیامک ندارد. همچنین طبیعتا شما از این خط در ماژول هایی که با دریافت SMS کارمی کنند (پاسخگوی خودکار ، کدخوان و ... ) نمی توانید استفاده بفرمایید.

- شرکت در پذیرش ( تایید متن پیامک ) یا رد درخواست شما صاحب اختیار است.

- برای برنامه نویسان و یا مشترکینی که از Web Service و یا URL برای ارسال های خود استفاده می فرمایند امکان ارسال از این خط محیا می باشد.

- مطابق سیاست های شرکت یا اپراتور ممکن است در آینده این قابلیت از سیستم حذف گردد.

- علیرغم بررسی متن پیامک توسط کارشناسان ما ، مسئولیت کامل تمامی ارسال ها به عهده مشترک می باشد.

انجام عملیات ارسال پیامک از این خط به منزله پذیرش تمامی شرایط فوق می باشد و مشترک با ثبت درخواست ارسال ( از این خط ) در سامانه ، حق هرگونه اعتراضی را در آینده ( نسبت به تعرفه ، زمان تایید ارسال ، رد درخواست و ... ) از خود سلب می نماید.

مشترکین پنل راه آفتاب برای نرم افزار هلو نیز می توانند از این امکان استفاده نمایند ، فقط می بایست تنظیمات مربوطه در نرم افزار حسابداری هلو انجام شود. لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02633553045 تماس حاصل نموده و یا از طریق ارسال تیکت سوالات خود را مطرح بفرمایید.